به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری ، همزمان با شروع تبلیغات رسمی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از روز پنجشنبه مورخه ۲۱/۰۲/۹۶ شهرداری نمین در ابتکاری نو، اقدام به طراحی،چاپ و نصب اسامی و تصویرکاندیداهای شورای اسلامی شهر در کلیه نقاط شهر کرده است.

مرتضی مقدم شهردار نمین هدف از  اجرای این طرح را حفظ پاکیزگی و زیبایی سیمای شهر و همکاری شهرداری در تبلیغات عادلانه و مساوی کاندیداهای شورای اسلامی شهر عنوان کرد و افزود: شهرداری نمین با اختصاص ۲۲ نقطه ویژه تبلیغات در سطح شهر جهت نصب بنر کاندیداها حرکتی شایسته در حفظ سیمای شهری بوجود آورده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در گذشته بعد از اتمام انتخابات ، شهرداری با صرف کلی هزینه مالی و نیروی انسانی آثار تبلیغات انتخاباتی پاکسازی می کردند ، اما امیدواریم با تمهیدات مناسبی که برای انتخابات این دوره در نظر گرفته ایم  آثار خرابکاری و برهم زدن زیبایی شهر با مدیریت صحیح مسئولان و همراهی نامزدهای انتخاباتی به حداقل رسیده شود.

مقدم در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کاندیداها شورای اسلامی شهر ، طرفداران آنان و شهروندان فهیم شهر نمین در خواست کرد از نصب هرگونه پوستر و بنر اجتناب نموده و با رعایت اصول شهروندی و حفظ زیبایی شهر نماد عینی فرهنگی بودن این شهر را به نمایش بکذارند.