سیدمهدی جوادی در جلسه شورای اداری شهرستان نمین اظهار داشت: پنجمین جشنواره گل‌های بابونه روز جمعه راس ساعت ۳ بعد از ظهر در دشت بابونه جنگل فندقلوی شهرستان نمین برگزار می‌شود.

وی از تدارک برنامه‌های مختلف برای برگزاری این جشنواره خبر داد و گفت: این جشنوار هر ساله میزبان گردشگران و مسافران مختلف کشوری و استانی می‌شود که تلاش می‌کنیم با اطلاع‌رسانی‌های لازم در این زمینه و اجرای برنامه‌های فرهنگی و آئینی مختلف شاهد جلب و جذب هر چه بیشتر گردشگران به این منطقه بکر طبیعی باشیم.

فرماندار شهرستان نمین با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالای شهرستان نمین و به ویژه جنگل فندقلو برای حضور گردشگران و مسافران بیان کرد: در قالب برگزاری جشنواره گل‌های بابونه تلاش می‌کنیم تا ظرفیت‌های بالای گردشگری منطقه به شرکت‌کنندگان و نیز از طریق انتشار و پخش از رسانه‌های مختلف به مردم معرفی شود.

جوادی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم تا با برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح در قالب جشنواره گل‌های بابونه که برای پنجمین سال متوالی در این شهرستان برگزار می‌شود زمینه حضور هر چه بیشتر شرکت‌کنندگان را فراهم آوریم که این امر نیازمند همکاری و مشارکت هر چه بیشتر مسئولان شهرستانی و استانی بوده که انتظار می‌رود در این زمینه شاهد بیشترین همکاری و تعامل برای برگزاری هر چه بهتر جشنواره باشیم.

وی با تاکید بر رعایت مقررات اداری توسط کارکنان ادارات و دستگاه‌های مختلف شهرستان نمین افزود: باید کارکنان دولت با آشنایی کامل به قواعد و قوانین اداری در راستای جامعه عمل پوشاندن به این مقررات گام بردارند تا شاهد افزایش بهره‌وری و تسهیل در امور اداری در سطح شهرستان باشیم.

فرماندار شهرستان نمین تکریم ارباب رجوع را اولویت اصلی ادارات و نهادهای دولتی شهرستان نمین دانست و گفت: باید این مقوله در تمامی ادارت شهرستان نمین مورد توجه قرار گرفته و به دقت رعایت شود تا شاهد رضایتمندی هر چه بیشتر مردم شهرستان نمین از ارائه خدمات نهادها و ادارات مختلف در سطح شهرستان باشیم.

اسباب کشی و باربری اردبیل