به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری ،مرتضی مقدم اظهار داشت:  در جهت ارتقاء سطحی کیفی جمع آوری زباله های شهری و رعایت اصول و شرایط بهداشتی این شهرداری اقدام به خریداری ۸۰ عدد باکس زباله جدید برای نصب در معابر سطح شهر نمین نموده است.
مقدم با بیان اینکه تعویض و جایگزینی باکس های زباله معیوب با باکس های جدید از جمله فعالیتهای انجام گرفته توسط این شهرداری بوده است ، افزود : با توجه به  افزایش حجم زباله ها، اهمیت نظافت و پاکیزگی شهر و همچنین تسریع در روند جمع آوری زباله ها، تعداد سطل های زباله مکانیزه در سطح شهر افزایش یافته و در مرحله اول خیابانهای آیت الله طالقانی ، امام خمینی(ره) و میدان شهدا به این باکس ها تجهیز یا جایگزین شده اند و در روزهای آینده نیز در معابر و کوچه های سطح شهر نیز نصب خواهد شد.

شهردار نمین با بیان اینکه قبلا نیز ۵۰ عدد باکس زباله توسط شهرداری نمین خریداری و نصب گردیده است خاطر نشان کرد: شهرداری با هدف جلب رضایت شهروندان و خدمت رسانی هرچه بیشتر به تامین آسایش آنان علاوه بر خرید و نصب باکس های زباله در محل های مورد نیاز ، ضرورت تعمیر و نگهداری از باکس های زباله را امری مهم شمرد.
مقدم در پایان از عموم شهروندان درخواست کرد تا با همراهی و همکاری در داشتن شهر تمیز، و در راستای شهری پاک همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.