من لم یشکر المخلوق ؛ لم یشکر الخالق
“آن چه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت متعالی‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی‌باشد.”
با تقدیم ادب و احترام و در کمال تواضع بدینوسیله از طرف خود و خانواده مرحوم حاج علی آزادی مراتب تشکر و قدردانی خود را از امام جمعه محترم شهرستان نمین،معاون محترم استاندار،فرمانداران محترم ، مدیران کل ، روسای ادارات ، شهرداران محترم ، فرماندهان نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه ، دانشگاهیان و فرهیختگان ، دبیران احزاب سیاسی و گروههای سیاسی اصلاح طلب،اعضای محترم شورای شهر اردبیل،نمین ، آبی بیگلو و عنبران ، هیأت مذهبی، اهالی محترم شهر نمین و پرسنل شهرداری نمین که با شرکت در مجالس ترحیم و یادبود عزیز از دست رفته مان باعث تسلی خاطر شدند تشکر و قدردانی نموده و از ایزد منان طول عمر با عزت برای تمامی بزرگواران وخانواده محترم آن عزیزان  خواستاریم.
همچنین از کلیه دوستانی که با ارسال  تاج گل ، پیام ، پیامک، تماس تلفنی، درج  در مطبوعات و نصب بنر و پلاکارد  با ما ابراز همدردی نمودند صمیمانه تشکر می نماییم.. بی شک زبان ما از پاسخ دادن به محبتهای شما قاصر است اما به رسم قدرشناسی ، بر خود لازم دانستیم از تمامی شما عزیزان تشکر نماییم. امید است فرصت جبران زحمات شما در شادیهای شما میسر گردد.

مرتضی مقدم – شهردار نمین