با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و فرماندار نمین مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها و روز کارگر در محل سایت گردشگری شهرداری نمین در جنگل فندقلو برگزار و از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان نمین تجلیل شد.

بدری نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با بیان اینکه قانون شوراها نیازمند بازنگری و تجدید نظر برای افزایش اختیارات شوراهای شهر و روستاست گفت: در طرح درآمد پایدار شهرداریها، از محل قانون مالیات بر ارزش افزوده سهم شهرداری ها از ۳۳ درصد به ۵۰ درصد افزایش یافته است.

فیضی دیگر نماینده استان در مجلس شورای اسلامی هم طی سخنانی با اشاره به افزایش ۴۰درصدی بودجه عمرانی استان از محل اعتبارات ملی و استانی گفت: در بودجه سال ۹۸ برای طرح فاضلاب نمین ردیف بودجه ملی باز شد.

کریمی نماینده دیگر استان در مجلس هم وحدت،صمیمت و هم افزایی را باعث تقویت اراده در پیگیری مطالبات مردمی دانست و گفت:سال گذشته برای شهرداری نمین یکهزار تن قیر رایگان به ارزش ۴۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده و برای عمران شهری به کار رفت.

حجت الاسلام یوسف زاده امام جمعه نمین در سخنان خود با برشمردن تعدادی از مطالبات و خواسته های مردم بر رسیدگی بیشتر دولت به نیازهای شهرستان نمین و همچنین تعامل بیشتر مسئولان با مردم تاکید کرد.

ناصری فرماندار نمین هم در این مراسم خدمت به مردم،عمران،آبادنی،رفاه توسعه فرهنگی و حفظ نظام اسلامی را شعار مشترک همه خادمان مردم در کشور برشمرد.